Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...

Kategorie

Hity sklepowe

Kontakt

 • E-mail:sklep@bigbike.pl
 • Telefon+48 505 58 01 78
  +48 570 33 51 66
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 9.00 - 18.00

Promocje

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Systemy płatności

 • PayU
 • tpay.com
 • Przelewy24
 • MBANK Raty
1 » Golden Sands2

Golden Sands

Złote Piaski

We wrześniu woda idealna, ciepło 26 - 30 stopni.. POLECAMY!

Dla zainteresowanych..
Miasto jest położone na bardzo zróżnicowanym terenie, czasem idziesz z górki, a czasem musisz zrobić strome podejście w temperaturze 29 stopni, można się pozytywnie zmęczyć.

W naszym przypadku różnica od poziomu morza do hotelu wynosiła około 12 pięter.
Za dnia spokojnie, można wypić zimne piwo w przy-plażowych knajpkach - około 4-6 Lewa, w wersji dla oszczędnych w sklepie piwo kosztuje od 1,5 do 4 Lewa.
Posiłki.. obiad można zjeść za około 10 - 22 Lewa
Gotowana kukurydza 3 Lewa
Czteropak Heinekena w markecie 7,99 Lewa
W mieście dostępne są dwa kluby GoGo.. nie mieliśmy okazji tam przebywać ;)
Minusy to brak toalet na mieście i to, że koszy na śmieci trzeba szukać.. efekt jest taki, że w pobliskiej zieleni widać sporo jednorazowych chusteczek i wszelkiej maści butelek, puszek po piwie i papierów.. słabo wygląda też kwestia chodników, czasem ich nie ma, czasem są a jeśli nawet, to częściowo zniszczone, miejscami na potrzebę straganu ktoś zrobił małą wylewkę, czasem też zwyczajnie jest wyrwa w chodniku.
Z racji tego, że jest to kurort, hotele wyglądają okazale, piękne baseny, pokoje, animatorzy zachęcający do zabawy, jednak drogi i chodniki wymagają uwagi.
Napiwki.. warto zostawić osobie sprzątającej pokój 2 Lewa.. w naszym przypadku była zmiana pościeli na nową, wymiana ręczników, nowe mydła, szampony itd.. barmanom też warto coś dać (tu nie muszę tłumaczyć dlaczego), większość z nich dobrze rozmawia po polsku.
My polecamy jednak z rana plażę, za dwa leżaki i parasol liczą sobie 30 Lewa, ale przy brzegu, na ręczniku możecie sobie poleżeć za darmo.. swoją drogą tam jest trochę chłodniej. 
Wieczorami miasto zaczyna przypominać Warszawską Marszałkowską w godzinach szczytu, z tą różnicą, że można tam kupić wszystko...  od maskotek, kosmetyków, lodów, kebabów począwszy po wysokiej jakości wino, futra, skóry.
W mieście jest kilkanaście restauracji, można dobrze zjeść.
W tym okresie, w mieście jest bardzo dużo Polaków, Niemców i Rosjan...
Lot z Warszawy trwa około 1,5 h, niestety jest realizowany tylko przez samoloty czarterowe, co niestety łączy się często z opóźnieniami. Ostatnio np. samolot z Poznania był opóźniony 1 dzień a z Warszawy 4 godziny.
Z samej Warny, bo tam ląduje samolot, do Złotych Piasków jest około 25 kilometrów, taksówka na nasz dzień przylotu kosztowała około 3 Lewa za kilometr.
Piasek na plaży pomieszany jest z potłuczonymi muszelkami, niestety niedopałki też się znajdą, woda nad wyraz czysta.
Kąpiel polecamy tylko i wyłącznie przy zielonej fladze, ponieważ są silne prądy wsteczne przy niepogodzie. Morze Czarne przy płaskiej powierzchni lustra wody ma to do siebie, że potrafi być niespokojne przy dnie! 
Generalnie warto polecieć, zobaczyć, pojeść tamtejszych potraw, poopalać się.

Kurs lewa w naszym dniu wyjazdu wynosił 2,30 do jednej złotówki.

Pozdrawiamy i zapraszamy do naszej galerii zdjęć
(będzie ich znacznie więcej) ;)

 

Tu napijesz się dobrej kawy lub zimnego bułgarskiego piwa
Możesz polatać na spadochronie ciągniętym za motorówką około 100 Lewa, lub pośmigać na bananie 70 Lewa
Gorąco ;)
Wspaniała woda
Może też być spokojnie
Przejdź do strony głównej

Aktualności

ZMIENIAMY ALLEGRO NA OLX

14-08-2018Wyświetleń: 10Witajcie,
W związku z tym, że allegro zaczyna wprowadzać mało zrozumiałe opłaty, możemy albo podnieść ceny naszych towarów i usług, albo zmienić platformę handlową.
Zdecydowaliśmy się na to drugie rozwiązanie i powoli, ale sukcesywnie będziemy usuwać nasze oferty z serwisu allegro i jednocześnie wystawiać nowe ogłoszenia na OLX
Dzięki temu, uda nam się obniżyć koszty transportu, utrzymać niskie ceny. 
Ze sportowym pozdrowieniem
BIGBIKE
Przeczytaj całość

WAKACJE

16-07-2018Wyświetleń: 29alt

Kochani, planujemy urlop na pierwsze dwa tygodnie września,
wszystkie zamówienia będą zrealizowane po powrocie.
Do końca sierpnia będą pojawiały się nowe akcesoria sportowe w promocyjnych cenach.
ZAPRASZAMY!
Przeczytaj całość

RODO

25-05-2018Wyświetleń: 48

Szanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 216/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pragniemy spełnić wobec Państwa obowiązek informacyjny wynikający z RODO.

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest BIGBIKE Bartłomiej Brzoza, Magellana 1/15, 02-777 Warszawa , NIP: 9511899029 zwany dalej bigbike
 2. W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych możesz kontaktować się z Administratorem Danych Osobowych przez e-mail: sklep@bigbike.pl bądź korespondencyjnie na adres siedziby firmy - bigbike Bartłomiej Brzoza, Magellana 1/15, 02-777 Warszawa.
 3. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez bigbike w następujących celach:
  1. Wykonania lub zawarcia umowy, której jesteście Państwo stroną lub do podjęcia działań zmierzających do zawarcia takiej umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą.
  2. Marketingowych po wyrażeniu stosownych zgód.
  3. Realizacji prawnie uzasadnionego interesu bigbike.
  4. Informacyjnych.
  5. Dokonywania analiz, które pozwolą udoskonalać nasze usługi i maksymalnie personalizować komunikację.

   Dane osobowe gromadzone przez bigbike mogą być profilowane w szczególności w celu przedstawienia Państwu najbardziej korzystnej i dopasowanej do Państwa potrzeb i preferencji oferty oraz dokonywania analiz.
 4. Zakres gromadzonych przez bigbike danych osobowych:
  1. Imię i nazwisko
  2. Nazwa podmiotu gospodarczego
  3. Adres
  4. Numer telefonu
  5. Adres e-mail
  6. Numer NIP/VAT UE

 

 1. W zakresie w jakim bigbike przetwarza treści w celach marketingowych, będą one przetwarzane do czasu wycofania zgody lub wniesienia sprzeciwu względem takiego przetwarzania. Każdą z wyrażonych zgód można wycofać w dowolnym momencie. Wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych dokonanych przed jej wycofaniem.
 2. Państwa dane osobowe będą przekazane operatorom pocztowym i firmom kurierskim, podmiotom świadczącym na rzecz bigbike usługi marketingowe, księgowe oraz prawne, dostawcom usług IT, instytucjom finansowym i kredytowym, organom uprawnionym do otrzymania Państwa danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom, które przetwarzają Państwa dane osobowe w imieniu bigbike na podstawie zawartej umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.
 3. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji umowy oraz wykonania prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez bigbike, dodatkowo z zachowaniem okresów wynikających z przepisów prawa. W przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie dobrowolnej zgody przez okres od udzielenia zgody do czasu jej wycofania.
 4. Posiadają Państwo prawo do:
  1. Dostępu do Państwa danych osobowych
  2. Sprostowania Państwa danych osobowych
  3. Usunięcia Państwa danych osobowych
  4. Ograniczenia przetwarzania Państwa danych osobowych
  5. Przenoszenia Państwa danych osobowych
  6. Sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych

   Swoje prawa mogą Państwo realizować poprzez wysłanie stosownego żądania na adres mailowy: sklep@bigbike.pl  lub listem poleconym na adres firmy bigbike.
 5. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Brak woli podania danych osobowych może skutkować brakiem możliwości zawarcia i wykonania umowy lub podjęcia działań zmierzających do jej zawarcia i wykonania.
 6. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi na działania bigbike do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Przeczytaj całość

RODO - ochrona Waszych danych osobowych

03-05-2018Wyświetleń: 38

Szanowni Państwo,

z uwagi na rozpoczęcie obowiązywania od dnia 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) https://eur-lex.europa.eu/legal-content/PL/TXT/PDF/?uri=CELEX:32016R0679&from=PL, bigbike.pl informuje Państwa, że dane wpisywane na naszej stronie są bezpieczne. Nasza strona została zabezpieczona certyfikatem SSL, dodatkowo nasza witryna jest zabezpieczona za pomocą DNSSEC,  to zabezpieczenie zapobiega wyłudzeniu i kradzieży danych osobistych i wrażliwych.

Dzięki zabezpieczeniom firmy Avast, optymalizacji procesu pakowania zamówionego towaru, oraz wprowadzonym procedurom, wasze dane są bezpieczne.

Jednocześnie zapewniamy Państwa, że dane, które podajecie są wykorzystywane tylko i wyłącznie na potrzeby zamówień, które składacie, czyli Wasze dane na potrzeby zamówienia mogą być podane firmom kurierskim, bankom, Poczcie Polskiej i innym, którzy bezpośrednio są związani z realizacją zamówienia. Dodatkowo informujemy, że zgodnie z polityką bigbike Wasze dane nie były, nie są i nie będą przekazywane innym podmiotom w celach marketingowych i innych nie związanych z Waszym zamówieniem.

 

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Przeczytaj całość
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl